Ваші замовлення обробляються та відправляються, коли є можливість (наявні певні обмеження)

Значущі нагороди для Бойрер: вісім приладів, відзначених премією Plus X Award

Завантаження...
Значущі нагороди для Бойрер: вісім приладів, відзначених премією Plus X Award

Навіть після 100 років Бойрер зосереджений на найвищій якості, великих інноваціях та привабливих проектах. Такий підхід знову виправдав себе, після того, як не менш ніж вісім приладів з продуктових лінійок комфорту, медицини та косметології були нагороджені сертифікатом якості престижної премії Plus X Award.

Премія Plus X надає сім печаток схвалення в категоріях інновацій, високої якості, дизайну, простоти використання, функціональності, ергономіки та екології. Наступні продукти Бойрер завоювали нагороду цього року:

Комфорт:

Діагностичні ваги BF 950 - "Висока якість, дизайн, зручність використання та функціональність"

Діагностичні ваги BF 950 є прикладом серед пропозицій на ринку, особливо коли йдеться про технічні особливості, а також про зовнішній вигляд. Світлодіодний мотиватор забезпечує негайний зворотний зв'язок щодо ступеня досягнення вашої цільової ваги. Завдяки вибору режиму вагітності, вагітні жінки можуть відстежувати свій приріст протягом усього терміну вагітності за допомогою програми "beurer HealthManager".
Achillomed® FM 200 - "Інновації, дизайн і функціональність"

Тепер Ви можете лікувати проблеми ахіллового сухожилля вдома за допомогою FM 200 Achillomed®. Шість обертових масажних головок, дві масажні швидкості та два напрямки масажу, дозволяють в подальшому вносити корективи відносно різноманітних потреб.
SL 60 смарт-маска проти хропіння - "Інновація, дизайн, простота використання та функціональність"

Маска для контролю хропіння SL 60 від Beurer - це інноваційний продукт для всебічного запису поведінки хропіння та для м'якої терапії хропіння.
Медичний:

BM 54 Bluetooth прилад для вимірювання артеріального тиску в плечовій артерії® - "Висока якість, дизайн, простота використання та функціональність"

Новий BM 54 дозволяє повністю автоматично вимірювати артеріальний тиск та пульс на плечі. Індикатор ризику, кольорова шкала для класифікації результатів вимірювання, великий дисплей з чіткими символами та зручною індикацією.
Безконтактний термометр FT 85 - "Висока якість, простота використання та функціональність"

FT 85 можна використовувати для швидкої, надійної та гігієнічної перевірки температури лоба, об'єкта та приміщення. Інфрачервона технологія вимірювання.
Краса:

Антицелюлітний масажер cellulite releaZer - "Інновація, висока якість, дизайн, зручність використання та функціональність"

Нарешті, на ринку є продукт, який помітно і наочно знижує целюліт *! Вібраційна технологія cellulite releaZer розслабляє і зміцнює глибокі тканини саме там, де це потрібно. Вона стимулює і прискорює розщеплення молекул жиру в жирових клітинах і зменшує прояви целюліту * Наукове дослідження, 38 жінок, проведене інститутом proDERM в Гамбурзі, дослідження №. 18.0090-53
FC 55 Pureo глибоке очищення пор і масаж - "Висока якість та дизайн"

FC 55 Pureo Complete Cleansing допоможе глибоко і ретельно очистити шкіру. Щітка для тіла зі знімною ручкою і двома насадками чудово очищає шкіру і надає їй м'якість і сяйво.
Прилад для манікюру і педикюру Beurer MP 64 - "Висока якість та дизайн"

MP 64 поставляється з десятьма високоякісними насадками, які також підходять для діабетиків. Три настройки швидкості, обертання за годинниковою стрілкою / проти годинникової стрілки дозволяє проводити професійний догляд за ногами і нігтями. Особливістю є високоефективна літій-іонна батарея, яка забезпечує гнучку, бездротову роботу.