Дякуємо, що купуєте бойрер в офіційному інтернет магазині. Для Вас працюють фірмові відділи в м. Київ: ТК «Аркадія» Осокорки; ТЦ «Gorodok Gallery» Оболонь; Даринок, м. Лісова.

Обмін та повернення

Завантаження...

Надійна техніка Бойрер – найкращий вибір для здорового способу життя, вашого комфорту та гарного самопочуття і краси.

Якщо раптом Ви хочете повернути чи обміняти придбаний прилад, будь-ласка, зазначте причину.

Зверніть увагу, що покупець має право повернути товар протягом 14 календарних днів з дати придбання при повному збереженні товарного вигляду приладу, упаковки і комплектуючих, відстутності механічних та візуальних пошкоджень і ознак використання.

У разі повернення, будь-ласка, підготуйте касовий чек, прилад в упаковці, документ, що посвідчує особу та банківську картку (якщо оплата здійснювалась нею). Повернення коштів відбувається в день звернення, або найближчу дату, не пізніше 7 днів. Діють умови, терміни та комісії відповідного банку.

Якщо здійснюється обмін приладу, то оформлення відбувається за правилами повернення одного приладу та продажу іншого.

Транспортування товару для обміну чи повернення в не гарантійному випадку - здійснюється за рахунок покупця за тарифами та умовами перевізника.

При дотриманні зазначених прохань повернення буде простим та швидким.

+38 (050) 20 322 20
info@beurer.kiev.ua
Пон-П`ятн: 09:00-20:00
Сб: 10:00 -17:00

Деякі прилади індивідуального користування не підлягають поверненню у відповідності до законодавства: масажні ванночки, електроди до електростимуляторів, щітки для пілінгу та масажу, сауни для обличчя, креми із комплектації косметичних приладів, апарати для гоління та епіляції; фени-щітки, щипці для завивки волосся, випрямляч волосся, мультистайлер для волосся; текстиль з обігрівом; стерилізатори дитячих пляшечок; молоковідсмоктувачі; манікюрно-педикюрні набори, прилади для видалення мозолів, парафінові ванночки.

Дякуємо за розуміння. Здоров`я Вам та комфорту.