Дякуємо, що купуєте бойрер в офіційному інтернет магазині. Для Вас працюють фірмові відділи в м. Київ: ТК «Аркадія» Осокорки; ТЦ «Gorodok Gallery» Оболонь; Даринок, м. Лісова.

Про компанію

Завантаження...

Beurer - європейський лідер в сфері приладів для здоров`я і комфорту з 1919 року з успішною дистрибуцією в 160 країнах світу.

Понад 100 років німецька компанія Бойрер створює якісну техніку для краси, комфорту і здоров`я.

Підлогові і кухонні ваги, зволожувачі та очищувачі повітря, електрогрілки, масажери для тіла і для ніг, косметичні дзеркала, техніка для манікюру, фени та мультистайлери, прилади для догляду за немовлятами, б`юті гаджети, фітнестрекери, електростимулятори - сучасні надійні товари цього А-бренду заслужили довіру і любов покупців.

Адже пріорітети Beurer це висока якість продукції (щоб прилади слугували людям довго), привабливий дизайн, зручність та приємність у користуванні, помітні результати при застосуванні техніки Бойрер. Співпраця зі провідними науково-дослідницькими інститутами та міжнародними сертифікаційними центрами, значущі нагороди, власні виробничі потужності та постійні іновації сприяють довгостроковому розвитку Beurer.

Професійна міжнародна команда та створення власного Фонду з розвитку і навчання дітей; підтримка старт апів та екологічність свідчать про відповідальність бізнесу Бойрер та вплив на покращення нашого світу.

В Україні бренд Бойрер розвивається з 2003 року, завдяки надійній співпраці з лідерами ринку (мережі побутової техніки, інтернет-магазини та мережі медтехніки).

Beurer.com.ua є офіційним дистрибутором німецької техніки Бойрер. Це єдиний в Україні офіційний монобрендовий інтернет-магазин Бойрер.
Переваги покупки техніки Бойрер саме тут:

  • Повна інформація про техніку (адже ми знаємо та любимо Бойрер)
  • Постійна наявність на киівському складі= швидка доставка Вашого замовлення
  • Широкий ассортимент дозволяє обрати прилад за вашими критеріями
  • Офіційна техніка – це ваша гарантія сервісного обслуговування та громадянської відповідальності😊
  • Актуальні ціни та акції

Здоровий спосіб життя - сучасний тренд, для якого ідеально підходить техніка для комфорту і здоров`я Бойрер. Піклуйтесь про себе та будьте у тренді - порадуйте себе та Ваших близьких подарунками Бойрер для комфортного життя і гарного самопочуття.