Дякуємо, що купуєте бойрер в офіційному інтернет магазині. Для Вас працюють фірмові відділи в м. Київ: ТК «Аркадія» Осокорки; ТЦ «Gorodok Gallery» Оболонь; Даринок, м. Лісова.

Сервіс і гарантія

Завантаження...

Гарантія Два роки!

Німецька техніка Beurer, придбана на цьому офіціному сайті та у авторизованих продавців в Украіні, запезпечена надійним безкоштовним гарантійним обслуговуванням та ремонтом у разі необхідності.

Збільшений гарантійний термін Два роки розповсюджується на техніку, придбану на beurer.com.ua (з дати здійснення покупки.)

Користуйтесь приладами Бойрер у відповідності до інструкції користувача, і вони будуть довгий час слугувати Вам, піклуючись про Ваше здоров`я, красу та комфорт😊

Комплектуючі до технікі Бойрер (змінні насадки, фільтри, електроди тощо), які постачаються виробником, завжди є в наявності та доступні для придбання.

Якщо приладу потрібно гарантійне обслуговування, діагностика або ремонт, будь-ласка, зверніться за контактами нижче та надайте чек, гарантійний талон, прилад у повній комплектації. Не ремонтуйте прилад самостійно та уникайте механічних пошкоджень. Транспортування товару для гарантійного обслуговування – безкоштовне! Умови гарантії зазначені у супровідному гарантійному талоні.

Після закінчення гарантійного терміну можна звернутись до сервісного центру для проведення діагностики та ремонту приладу за додаткову оплату.

Авторизований Сервісний Центр Beurer

ТОВ «Сервіс сучасної електроніки», Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 8
modern-service.com.ua
Пон-Чт: 9:00 - 19:00
П`ятн: 9:00 -18:00
Сб: 10:00 -14:00

Додаткові питання щодо сервісу та гарантії

+38 (067) 676 69 69
info@beurer.kiev.ua
Пон-П`ятн: 09:00-18:00

Замовлення та консультації

+38 (050) 20 322 20
info@beurer.kiev.ua
Пон-П`ятн: 09:00-20:00
Сб: 10:00 -17:00