Дякуємо, що купуєте бойрер в офіційному інтернет магазині. Для Вас працюють фірмові відділи в м. Київ: ТК «Аркадія» Осокорки; ТЦ «Gorodok Gallery» Оболонь; Даринок, м. Лісова.

У зоні комфорту: вибираємо кращий масажер для дому та здорового способу життя

Завантаження...
У зоні комфорту: вибираємо кращий масажер для дому та здорового способу життя

Бажаєте відчувати себе відмінно протягом дня та ввечері? Повністю розслабитися і відпочи-ти після роботи або інтенсивного тренування? І все це не виходячи з дому. У таких випадках вам допоможуть масажери для домашнього використання – альтернатива професійному ма-сажу. Доступні, прості у вжитку, вони завжди під рукою.

Що є найголовнішим при виборі домашнього масажера?

Головне – це ваші відчуття! Наче руки досвідченого масажиста розминають ваші м'язи. До вас повертається легкість, ви наповнюєтесь енергією, ваші тіло та розум «перезавантажуються». Саме так діють масажери Beurer. Вони створені з урахуванням особливостей фізіології, мають функціональний дизайн і відрізняються надійністю. Дуже просто вибрати найбільш зручний саме для вас масажер Бойрер завдяки широкому модельному ряду.

Який саме масажер мені потрібен?

Потрібен той, який гармонійно вписується в ваш спосіб життя. Він може діяти локально або відповідати за ефект загального розслаблення. Розглянемо варіанти.

 • Ви ведете сидячий спосіб життя і наприкінці дня відчуваєте гостру потребу розім'ятися. Або сильно втомлюєтеся і єдине, чого вам хочеться після роботи – це прилягти. Краще рішення у таких випадках – масажні накидки Beurer, які вміють автоматично сканува-ти тіло й індивідуально підлаштовуватися під вас. Їх можна розмістити у будь-якому зручному для вас місці – на стільці, у кріслі або на дивані – і миттєво відчути, як маса-жер знімає напругу з м'язів шиї та спини, заспокоює нервову систему. Ефект – ніби ви щойно були на сеансі розслабляючого масажу і знову сповнені сил. До того ж накидки просто зберігати: вони займають мало місця у порівнянні з масажним кріслом, і їх мож-на скласти або повісити у шафі. Відмінна альтернатива масажному кріслу (і приємніша за ціною).
 • Ви багато працюєте за комп'ютером. І вам життєво необхідно повернути комфорт в об-ласті шиї, передпліччя, верхньої частини спини. Ідеальне рішення в такому випадку – масажер у формі подушки або пояса. У Бойрер широкий вибір моделей цієї категорії, до того ж вони набагато компактніші ніж масажні накидки. І їх можна застосовувати як для області шиї, плечей, спини, так і для ніг. Зручно.
 • Ви впродовж дня проводите багато часу на ногах через професію або обставини. Як по-вернути ногам легкість, зняти втому і набряк? За допомогою масажерів для ніг або гідромасажних ванн. У першому випадку – це дієвий «сухий» масаж, який стимулює рефлекторні зони стоп, нормалізує циркуляцію крові. У другому – це повноцінна спа-процедура для ніг із ніжним масажем і навіть можливістю ароматерапії в деяких моде-лях.
 • Ви точно впевнені, які зони вашого тіла потребують особливої уваги та хочете макси-мально розім’яти чи розслабити їх за допомогою масажера. Тоді є сенс придбати ручний масажер, який покращує кровообіг і лімфовідтік різних ділянок тіла, розслаблює м'язи. У Beurer відмінний вибір зручних моделей зі змінними насадками, регульованою інтен-сивністю масажу та інфрачервоним прогріванням.
 • Ви регулярно займаєтеся спортом й вам необхідно відновлення після навантажень, а в крайніх випадках навіть травм. Одна з найбільш інноваційних і ефективних моделей – ручний масажер Beurer MG180, який цілеспрямовано та інтенсивно працює з м'язами та фасціями – як справжній суперпрофесіонал.
 • Для вас важливо бездоганно виглядати і ви маєте намір досягти ідеально гладенької шкіри в області стегон і сідниць. На допомогу прийдуть антицелюлітні масажери, наприклад, Beurer Cellulite Releaser.
 • Ви часто подорожуєте і хочете комфортно почувати себе навіть далеко від дому. Беріть із собою один з мініатюрних міні-масажерів Beurer. Наприклад, MG16 – він важить лише 160 г, як смартфон!
 • В умовах мобільного способу життя також важлива незалежність від розетки. У Бойрер є масажери, що працюють автономно. Наприклад, масажна подушка MG520, яку зав-дяки потужному акумулятору можна використовувати до 2 годин без перерви. Або мо-дель MG510 з чотирма насадками для ефективного похлопуючого масажу. І ніяких шнурів!
 • Ви проводите багато часу в автомобілі? Вибирайте масажну накидку MG155 для роз-слабляючого вібраційного масажу з функцією нагріву. Вона універсальна дла авто-мобільних сидінь, її можна приєднати до мережі автомобіля і відчувати себе чудово й ба-дьоро в дорозі, особливо у подорожах на великі відстані.
 • Якщо ви вірите в силу йоги, зверніть увагу на новинку – масажний килимок для розтяжки Бойрер MG280. З його допомогою можна зняти затиски в області стегон, попереку і плечей, зробити розтяжку хребта, максимально розслабитися і зарядитися енергією.

Які види масажу застосовуються в масажерах Бойрер?

Один з найбільш універсальних і дієвих видів – шиацу. Це японський розминаючий точковий масаж, який у традиційному виконанні роблять пальцями і долонями. Його назва походить від двох слів: «ши» – палець і «атсу» – тиск. Дарує неземні відчуття і стан повної релаксації. Крім техніки шиацу, в масажерах Beurer застосовуються й інші методи масажу: наприклад, м'який вібраційний масаж, який ефективно розслаблює. Ритмічний похлопуючий масаж, що глибоко діє на м'язи. Точковий масаж для тих ділянок, які вимагають уваги.

На які додаткові нюанси варто звернути увагу?

 • По-перше, на якість збірки пристроїв. Масажери Бойрер відрізняються німецькою якістю – вони надійні та розраховані на довгі роки роботи, тому є розумним внеском у здоров'я й відмінне самопочуття. Всі прилади сертифіковані, зібрані з тактильно приємних ма-теріалів і мають практичний сучасний дизайн.
 • Зручність експлуатації. Тут є багато різних нюансів. Наприклад, ви вибираєте ручний масажер. Тоді буде мати значення його вага (чи не заважкий він). Чи не заважає вам ка-бель живлення, якщо він працює від мережі. Форма та напрямок обертання масажних головок. Наявність змінних насадок і різних режимів потужності. Всі ці фактори впли-вають на результат – тобто якість масажу. Якщо це гідромасажна ванна, а ви розрахо-вуєте одночасно з масажем, наприклад, дивитися телевізор, дізнайтеся, наскільки тихо працює прилад. У масажних накидках дуже важлива продумана конструкція – чи можна її підлаштувати під ваш зріст і прикріпити до крісла за допомогою ременя, щоб вона трималась на місці. У масажерах-подушках повинен бути знімний чохол, який можна без проблем випрати. Продукція Бойрер створена з урахуванням всіх цих параметрів і легко підлаштовується під ваш спосіб життя.