Дякуємо, що купуєте бойрер в офіційному інтернет магазині. Для Вас працюють фірмові відділи в м. Київ: ТК «Аркадія» Осокорки; ТЦ «Gorodok Gallery» Оболонь; Даринок, м. Лісова.

Фонд Beurer підтримує Україну

Завантаження...
Фонд Beurer підтримує Україну

Німецька компанія Бойрер створила власний фонд, який підтримує соціально значущі проекти. Професійна міжнародна команда займається гуманітарною допомогою, розвитком і навчанням дітей, підтримує стартапи, турбується про екологію та інвестує у збереження навколишнього середовища. Дії фонду свідчать про відповідальність бізнесу Бойрер та бажання зробити наш світ кращим.

Наразі свої сили Фонд Бойрер спрямовує також на підтримку України та українців. Власники та співробітники Бойрер глибоко занепокоєні війною в Україні та всіляко підтримують нашу країну на шляху до перемоги.

Фонд Beurer доклав значних зусиль, щоб допомогти українцям. Компанія Beurer передала центру допомоги «Езельберг» електричні ковдри, грілки, глюкометри, термометри, підігрівачі дитячого харчування та фени. Багато співробітників Beurer активно займаються волонтерством та благодійністю.

Фонд Beurer щомісяця спрямовує кошти на допомогу Україні. Благодійні внески направляються, наприклад до гуманітарної організації Cap Anamur та до міжнародної незалежної громадської організації CONCORDIA Social Projects, тощо.

З метою медичної допомоги Cap Anamur створили логістичний центр в Києві, що постачає до українських лікарень медичне обладнання, медикаменти, перев’язувальні матеріали, інструменти та дитяче харчування. Бойрер активно приймає участь, надаючи безкоштовно прилади медичного призначення.

Для кращої інтеграції людей, які тимчасово переїхали у Німеччину, Фонд Beurer відкрив курси німецької мови GoldenHearts для матерів. Особливістю цих курсів є те, що мами вивчають мову двічі на тиждень по 1,5 години, поки діти перебувають у дитячому центрі GoldenHearts. Метою проекту є соціальна інтеграція матерів шляхом вивчення німецької мови та надання їм можливості підтримувати своїх дітей у повсякденному шкільному житті. Українки, що вимушено переїхали до Німеччини, змогли розпочати ці курси в школі Альбрехта Бербінгера та Мартіна Шаффнера.

Бойрер сприяє наближенню України до перемоги та бажає українцям здоров`я та швидкого відновлення!