Ваші замовлення обробляються та відправляються, коли є можливість (наявні певні обмеження)

Правда і вигадки про електроматраци

Завантаження...
Правда і вигадки про електроматраци

Відповіді експертів компанії Бойрер, яка понад 90 років спеціалізується на виробництві текстильних грілок.

Електроматрац є головним джерелом тепла в багатьох Європейських країнах. На сьогоднішній день це самий економний і безпечний спосіб обігріву в холодну пору року. Німеччина, Великобританія і навіть технологічно розвинена країна Японія - віддають перевагу локальному обігріву за допомогою м'яких електроковдр і електроматраців. Вони споживають мало електроенергії, не сушать повітря, дуже прості у догляді і використанні. Але в Україні все ще віддають перевагу дорогим та неефективним масляним і електричним обігрівачам. Вся справа в тому, що споживачі не довіряють текстильним грілкам і побоюються застосовувати їх вдома. Через відсутність якісної вичерпної інформації про цей вид електроприладів, поширилися певні «міфи» про складність їх використання та небажаний вплив на здоров'я людини. Чи так воно насправді?

«Міф 1. Якщо тривалий час спати на теплому матраці, порушується природна терморегуляція організму».
Зовсім ні. Ще наші прадіди знали про цілющу силу тепла. Дорослі та діти всю зиму спали на печі, в той час як в кімнаті температура не перевищувала 15-16 ͦС. Такий сон на свіжому повітрі сприятливо впливає на здоров'я людини, зберігає молодість та добре самопочуття. Так що спати на Електроматрацах дуже корисно. Ви отримуєте повноцінний відпочинок в комфортних для себе умовах.

«Міф 2. Електроматрац створює електромагнітні поля, які впливають на самопочуття».
Фізичні закони спростовують дане переконання. Постійний струм (не змінний) за визначенням не є джерелом електромагнітного випромінювання.

«Міф 3. Не бажано спати на включеному електроприладі, це небезпечно».
Перша грілка від компанії Бойрер надійшла в масовий продаж в 1919р. За 90 років інженери і технологи розробили досконалу систему безпеки під назвою BSS (Beurer Safety System), що передбачає розміщення електронних датчиків уздовж нитки нагрівання. У разі пошкодження, зміни сили струму в мережі або перенагріванні - прилад автоматично відключається. 100% безпеки для Вас і Вашого здоров'я.

«Міф 4. Можна використовувати електроматрац всього лише рік. За цей час він забруднюється і не піддається очистці».
По-перше, електроматрац рекомендують накривати зверху простирадлом, що допоможе зберегти його чистим надовго. По-друге, всі матраци з обігрівом Бойрер дозволяється прати в машинці. Ви без особливих зусиль зможете освіжити матрац і знову використовувати його для обігріву. По-третє, в асортименті представлені моделі з вкрапленнями іонів срібла. Це створює додатковий антисептичний ефект, і допомагає зберегти не тільки матрац, але і все Ваше ліжко гігієнічно чистим. Як Ви знаєте, сухе повітря згубно впливає на шкірних кліщів, спори грибів і інші бактерії. Використання електроматрацу зі спеціальною антисептичної функцією допоможе запобігти їх розвитку.

«Міф 5. У вас може бути алергічна реакція на матрац».
Всі електроковдри, електричні простирадла і електрогрілки Бойрер отримали почесний сертифікат Öko-Tex. Відповідальність за сертифікацію за Oko-Tex Standard 100 ділять 17 дослідних інститутів, що входять до Міжнародне співтовариство Oko-Tex, філії якого знаходяться в більш ніж 40 країнах світу. Перелік критеріїв, які формують основу тестування матеріалів на вміст шкідливих речовин, заснований на результатах останніх наукових досліджень і постійно оновлюється. Тому Ви можете сміливо користуватися матрацом, не боячись алергічних реакцій.

«Міф 6. Це дорого».
Потужність матраців не перевищує 100 Вт. Більшість приладів використовують енергії менше ніж стандартна лампочка. Навіть слабка проводка витримує кілька грілок в робочому режимі. Нові моделі оснащені системою енергозбереження, завдяки чому при нагріванні до максимальних температур, йде автоматичне переключення на більш низькі температурні режими. Таким чином, при восьмигодинному сні використання електроматрацу обійдеться Вам в 9 грн в місяць. Це в 20 разів дешевше, ніж обігрів за допомогою масляного обігрівача. Що стосується вартості самої грілки, то за умови, що Ви економите 200 грн в місяць на електриці, вартість матраца окупиться за 6-12 місяців використання. Постійна економія і реальна вигода - ось, що Ви отримуєте в результаті!


Електрогрілки, матраци і ковдри з обігрівом є продуктами нового покоління. Ми мало про них знаємо, тому не наважуємося використовувати. Але реальні факти і досвід інших Європейських країн говорять про безпеку і високу ефективність такого тепла. Купивши матрац з обігрівом, Ви гарантовано отримаєте міцний здоровий сон, значну економію часу і грошей. Подбайте про себе вже сьогодні з кращою технікою для обігріву від компанії Бойрер.