Офіційний інтернет магазин Бойрер працює для вас у тестовому форматі.
Додаткові функціїї для комфортних покупок будуть згодом покращені. Вдячні за вашу лояльність та коментарі info@beurer.kiev.ua

Бойрер визнано брендом століття

Вперше "DEUTSCHE STANDARDS - Marken des Jahrhunderts 2019" (німецькі стандарти - марки століття) з'являються під егідою видавничої групи ZEIT Verlagsgruppe. Книжкова прем'єра нового видання відбулася 14 листопада у Франкфурті. Там, доктор Флоріан Лангеншайдт, видавець збірки брендів, представив керуючого директора Бойрер Георга Валькенбаха, з нагородою за категорію продуктів для вимірювання артеріального тиску.

"Маркистоліття" публікуються кожні три роки. Проект відзначає німецькі бренди з найвищимирейтингами у різних категоріях. Бойрер з'являється у збірнику як один з 200марок у категорії продуктів для вимірювання артеріального тиску. Марки вибираються з використанням різних факторів. Критерії включають, наприклад, вікбренду, чи є частиною сімейної компанії та інтернаціональність бренду.

Керуючий директор Бойрер Георг Валькенбах отримав нагороду від доктора Флоріана Лангеншайдта під час святкової прем'єри книги. "Як німецька сімейна компанія, яка незабаром відзначатиме свій 100-річний ювілей, ми раді знову з'явитися в ексклюзивній групі" брендів століття ". Ми вважаємо це підтвердженням не лише нашої стійкості, але й інноваційної сили усієї компанії, - прокоментував Георг Валькенбах приз. Для Бойрер це вже третя нагорода поспіль як "бренд століття".